Зеленко Олеся Володимирівна

Зеленко Олеся Володимирівна – Народилася 1981 року в місті  Івано-Франківську.

З липня до серпня 1998 року працювала експедитором СУ «Підгір’ягазбуд».

З 1998 до 2003 року навчалася в Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної  академії України імені Ярослава Мудрого, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

З 2005 до 2007 року навчалася в Інституті післядипломної та доуніверситетської освіти Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, здобула кваліфікацію спеціаліста з фінансів.

В квітні  2003 року призначена на посаду помічника прокурора Тлумацького району.

В жовтні 2004 року призначена на посаду помічника прокурора м.Івано-Франківська.

В квітні 2008 року призначена на посаду старшого помічника прокурора м.Івано-Франківська.

В липні 2008 року призначена на посаду прокурора відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області.

В вересні 2010 року призначена на посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадження дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство.

В листопаді 2011 року переведена на посаду старшого помічника прокурора м.Івано-Франківська.

В червні 2012 року призначена на посаду старшого прокурора прокуратури м.Івано-Франківська.

В листопаді 2012 року призначена на посаду старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному проваджені прокуратури області.

Указом Президента України від 18 жовтня  2013 року за №571/2013 призначена строком на п’ять років суддею Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.

 

Будемо вдячні за поширення: