Бородовський Станіслав Олександрович

Бородовський Стніслав Олександрович – Народився 1978  року в місті Івано-Франківську.

З 1996 року по 2001 рік навчався на юридичному факультеті Прикарпатського університету імені В.Стефаника, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. З 2001 року по 2004 рік здійснювалась дослідницька робота в аспірантурі Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника.

Працював юрисконсультом приватного підприємства «Перехід» за сумісництвом, викладачем у Прикарпатському національному університеті імені В.Стефаника, у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ, юрисконсультом Івано-Франківської експедиції по геофізичних дослідженнях в свердловинах державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» за сумісництвом, юрисконсультом ПП «Баядєра», займався індивідуальною адвокатською практикою в м. Івано-Франківську.

Указом Президента України від 23 січня  2012 року за №29/2012 призначений строком на п’ять років суддею Снятинського районного суду Івано-Франківської області.

Указом Президента України №699/2014 від 02 вересня 2014 року «Про переведення суддів» переведений у межах п’ятирічного строку на посаду судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.

Будемо вдячні за поширення: